Bygg- och anläggningsprogrammet:

Najhi Zachar Arvidsson Najhi, Ljungsbro, Liban Hassan Deria, Sävsjö, Pontus Ekström, Katrineholm, Veronica Eriksson, Myresjö, Albin Franzén, Lukas Gustafsson, Vetlanda, Viktoria Gustafsson, Myresjö, Oskar Hulthammar, Sebtain Hussaini, Eksjö, Hanad Ahmed Hussein, Amanda Johansson, Bruzaholm, Kalle Linnsand, Oskarshamn, Tim Lundgren, Eksjö, Liibaan Nageye, Mahmoud Nori, Tranås, Julius Oskarsson, Pontus Petersson, Hossain Rezai, Niklas Rothman Nilsson, Arlöv, Simon Stenström, Eksjö, David Storme, Kim Strandberg, Forserum, Simon Svahn Sellmo, Eksjö, Ville Särkkä, Mikkeli, Hampus Söderberg, Haile Tesfagabr.

Jonathan Björnlund, Anton Bogic, Fabian Borg, Rasmus Freij, Hampus Heynemann, Hugo Hörvallius, Casper Jakobsson, Sunhultsbrunn, Isak Johansson Härnvall, Fredriksdal, Noa Korpegård, Malmbäck, Gustav Krantz, Gabriel Lagerqvist, Malmbäck, Tim Larsson, Forserum, Jacob Malmqvist, Malmbäck, Liam Quistander, Gustaf Stennert, Calle Söderholm, Bodafors, Adam Vilbertsson.

Barn- och fritidsprogrammet:

Nazda Aktas, Solberga, Mariam Al-Yousef, Vetlanda, John Paul Gequillana Amar, Andria Andria, Elin Arvidsson, Ingatorp, Fanny Axelsson, Sävsjö, Hugo Axelsson, Julia Bernström, Khisraw Bigzada, Aologhbig Bikzada, Tilda Blomander, Sävsjö, Felicia Borg, Bodafors, Hanna Broddegård, Sara Bäck, Hult, Jennifer Cederborg, Vetlanda, Matilda Engström, Vetlanda, Saga Eriksson, Julia Erlandsson, Melisa Fejza, Cassandra Gunninge, Vilma Gustafsson, Vetlanda, Jonna Hansson, Johanna Heinebäck, Ormaryd, Ellen Hylander, Malmbäck, Ali Sina Iliasi, Freshta Jafari, Aneby, Sabrin Mohammed Jama, Amelia Johansson Strid, Beatrice Karlsson, Eksjö, Erik Nimmersjö, Vetlanda, Ellen Qvarnström, Bodafors, Tilda Ramgren, Victor Rytkönen, Hult, Festim Selimi, Isabelle Sigfridsson, Ekenässjön, Linn Sjöstrand, Evelina Svanberg, Bodafors, Hser Ta, Alice Vändal, Bodafors, Hugo Åstrand, Forserum.

El- och energiprogrammet:

Ibrahim Abdukadir Adan, Alexander Akho, Huskvarna, Melvin Andersson, Ormaryd, Raimond Bergqvist, Teckomatorp, Christoffer Cranser, Bålsta, Isak Eriksson, Malmbäck, Jonathan Erlandsson, Wiktor Kamil Falek, Forserum, Abdi Ibrahim Guled, Markus Hagelberg, Jonathan Hallberg, Hässelby, Martin Hennig, Bodafors, Fredrik Högberg, Bodafors, Jakob Johansson, Anneberg, Sakarie Maxamed Macalin, Fabian Nors, Ormaryd, Jonathan Palm, Forserum, Felix Petersson, Bodafors, Amar Salkic, Jonas Sjö, Bodafors.

Ekonomiprogrammet:

Rula Ziyad Ma Al Shehri, Aleen Ali, Emmelie Andersson, Ljung, Hampus Andersson, Patrick Backman, Helsingfors, Hampus Blomqvist, Hanna Blomqvist, Isac Bräutigam, Växjö, Joel Ekenstierna, Olle Ewert, Forserum, Erik Holm, Tilde Jacobsson, Eddie Levisson, Carl Ljung, Viktor Löfgren, Spånga, Ahmed Hassan Mohamed, Forserum, Sebastian Näslund, Linköping, Joel Sandberg, Hisings kärra, Marcus Sindre Palmberg, Drammen, Max Strid, Noah Sörmander, Alexander Undfors.

Alma Axelsson, Eksjö, Arman Baghdasaryan, Eksjö, Rina Bektesh, Arvid Bengtsson Persson, Malmbäck, Emil Bonnevier, Tindra Dahlberg, Tilda Dahlström, Oliver Eriksson, Karlskrona, Moa Germundsson, Edwin Hedberg, Isac Hellerstedt, Nimo Hussein, Mohammad Jafari, Hjältevad, Vilma Jonsson, Torgny Knutsson, Forserum, Albina Krasniqi, Adrian Mustafa, Eric Normelli, Forserum, Rebecca Sand, Matilda Säll, Oscar Widegren, Forserum, Hanna Yusuf.

Estetiska programmet:

Savin Ali, Holsbybrunn, Vendela Carltad, Eira Carnegård, Conrad Dahlin, Ydre, Linda Gren, Sävsjö, Alicia Gustavsson Lund, Fredriksdal, Leen Kari, Tranås, Akad Khano, Ellen Källner, Aneby, Sara Larsson, Sävsjö, Emma Lindahl, Vetlanda, Antonia Mansner, Tranås, Maja Nöremark, Eksjö, Jennifer Partnen, Grisslehamn, Linus Sjörén Himmer, Hult, Stina Starck, Vetlanda, Kajsa Stolpe, Vetlanda, Victor Widéen, Vimmerby.

Handels- och administrationsprogrammet:

Felicia Ahlsgård, Claudia Allenby, Sunhultsbrunn, Amina Bajric, Sävsjö, Rosa Cvitic, Ida Elofsson, Kristianstad, Emma Fransson, Madeleine Hagman, Mirzet Hairic, André Hallberg, Ludvig Hübinette, Fagervik, Armana Kamencic, Emma Karlsson, Sibl Kofy, Sävsjö, Anna Küller, Forserum, Annie Lindkvist, Forserum, Tuva Magnusson Askling, Awo Mohamed, Emma Petersson, Ammar Saran, Felix Stejdahl, Mariannelund, Dieliza Tahirsylaj, Vetlanda, Theodor Thelander, Eksjö, Mahar Usew, Josefine Wahlqvist, Grimstorp, Hani Mohamed Yasser.

Hantverksprogrammet frisör:

Linn Andersson, Vetlanda, Wilma Andersson, Rörvik, Maja Appelberg, Elsa Bergander, Aneby, Linn Brolin, Mariannelund, Wilma Davidsson, Aneby, Maja Granlund, Ingatorp, Mahdi Haidari, Bodafors, Chanell Hedberg, Flisby, Indra Lindströ, Landsbro, My Mollberg, Vetlanda, Amanda Palm, Vetlanda, Victoria Ståhl, Malmbäck, Thelma Wihsinger.

Hantverksprogrammet stylist:

Charlott Andersson, Ydre, Mina Andersson Söderström, Sävsjö, Ariana Berisha, Sävsjö, Tindratiara Broser, Felicia Ekvall, Vetlanda, Rebecca Fridlund, Ydre, Elin Jakobsson, Målilla, Ebba Karlsson, Ydre, Frida Karlsson, Osby, Filippa Karlzén, Aneby, Julia Luhtanen Flores, Tungelsta, Jennie Myrberg, Sävsjö, Maria Rehn Myrberg, Cornelia Roos, Emelie Sundling.

Individuella programmet:

Isabella Danielsson, Bodafors, Martin Fransson.

Introduktionsprogrammet:

Anton Almedal, Solberga, Alexander Andersson, Fredriksdal, Julia Berglund, Flisby, Najila Bikzada, Ida Flygare, Mathilda Hammarström, Forserum, Younes Hilae, Abdi Fatah Jimaale, Bodafors, Emil Larsson, Matilda Oksman, Milano Patros, Wilma Wahlström, Sharmaarke Haashi, Cassandra Andersson, Malmbäck, Victoria Deichmann, Mohammed Ali Helay, Emma Jakobsson, Forserum, Johanna Johansson, Bodafors, Tiffani Pabst, Modou Sowe, Märsta, Elin Storme, Miski Hassan Warsame, Erica Valdo, Solberga.

Språkintroduktion:

Nadim Fazli, Bodafors, Sayed Safihulla, Sucado Ahmed, Izatullah Jabari, Bodafors, Aorhan Mustafa Mamo, Bodafors, Farid Safizadeh, Bodafors, Tamim Sultani, Navid Amiri, Alireza Davoodi, Maryan Muhumed Hared, Forserum.

Lena Al Wan, Forserum, Ilaf, Alahmad, Hamza Alshami, Bodafors, Mano Mohamed Jaylani, Sajad Mousavi, Ubaha Idris Ahmed,Zainab Ali, Mohammed Mah Mahammed, Waheed Saberi, Bodafors, Mhammad Husam Al Aroudki, Farzana Farzana, Bodafors, Ali Sadqi, Bodafors.

Alaa Al Masri, Forserum, Israa Alahmad, Liban Farah, Malmbäck, Elham Hotak, Malmbäck, Mahdi Saled Husseni, Rohulla Shodjaey, Yalda Abnowei Yalda Yalda, Ayaan Hussein Abdi, Hamza Al Aroudaki, Muna Mohamed Hassan, Bodafors, Fatima Husrom, Mohamed Elmustafa Tawfig, Bodafors, Yara Watfa, Bodafors, Abdiwali Siciid.

Annons

Hossein Majd Ahmad, Mobaris Karim, Bodafors, Mustafa Abou-Aljadayle, Bodafors, Deko Sidi Idris, Abdira Abdilaha Abdirahman, Bodafors, Mohamed Salem Ahmed, Bodafors, Abdulah Asghari, Bodafors, Jamaal Idiris Jaamac, Zabiula Mohammadi, Bodafors, Ali Asghar Nabizada, Bodafors.

Alaa Alkhalifa, Ismahan Mohammed Ahmed, Mahdi Zarak, Arsalan Amidi, Bodafors, Hazem Badawi, Ahmed Mohamed Jeylani, Zaid Majar, Bodafors, Mustafa Mohammadi, Bodafors, Abdullah Moussa, Ahmed Ayoub, Bisan Doghmosh, Bodafors, Hasnain Zazai.

Safa Aburas, Bodafors, EbrahimAtayl, Hussein Daghmosh, Bodafors, Zeynep Yalcin, Äng, Tasnim Alfakes, Abdirazack Ali, Asmaa Alkarout, AQbdul Karim Khattam, Mohamad Alawis, Bodafors, Esraa Alkhalifa, Askar Bahmani, Sayes Reza, Filmon Zerom.

Batoul Alahmad, Sharif Ebrahimi, Bodafors, Idil Farah, Malmbäck, Aghil Abdul Gharbavi, Bodafors, Ali Hassan, Morteza Hussani, Aneby, Tabark Ragheb, Bodafors, Naya Toumas, Radae Bereket, Imran Haidari, Bodafors, Javad Husseini, Bodafors, Mohammed Huss Mohamadi, Bodafors, Rahmo Abdi Omar, Libaan Ahmed Yusuf.

Heba Allah Aburas, Bodafors, Amal Alshami, Bodafors, Nour Mohammed Abdi Roble, Diba Soltani, Elaf Mazen Sweed, Farhan Farah Abdi, Muzafari Ahmad Jaser, Fowad Salem Ahmed, Bodafors, Hashim Saied Husseni, Bodafors, Maisam Jafari, Bodafors, Milad Sharafi, Bodafors, Awo Adan, Aadan Abdirahman Hasan, Forserum.

Mariam Saad Abd, Grimstorp, Alaa Firas Al-Hamawandi, Heba Aljaafary, Fares Alkhatib, Amina El Haj, Anneberg, Ahlan Abshir Mohamed, Bodafors, Ikran Mohammed Ahmed, Ahmed Mukthar, Forserum, Hamda Nageye, Syed Ali Raza Razai, Diana Rowel, Arfan Sadiqi, Efrem Zewde, Ormaryd, Afshin Khaksar.

Anjila Anjila, Bodafors, Samer Majar, Bodafors, Ahmad Al-Shami, Forserum, Taif Majeed Hameed Al-Ani, Abdikani Mustafa Haid, Bodafors, Ahmed Hayder Yousif, Amir Abdijibar Abdilahi, Nor Aldeen Abdilah, Aisha Mohamed Hassan, Bodafors.

Fatima Saad Abd Abdallah, Grimstorp, Dima Darmo, Hasan Abdirahm Abdikarim, Ayham Darwish, Bodafors, Ali Abdal Kazem Gharbavi, Bodafors, Amir Ali Hazara, Bodafors, Ali Kafa, Bodafors, Nick Argeevich Marahovskii, Lukas Maric, Flisby, Said Mohamedi, Ahmad Mousavi, Bodafors, Javad Rezaie, Flisby, Jawad Shinwari, Hamo Guevara, Hossein Jafari, Bodafors, Hamid Khaleghi, Bodafors.

Dimiana Darmo, Yusuf Abdulkadir Adan, Nimo Abdi Ali, Hadi Haidari, Aneby, Abdinaser Hussein Noor, Simon Sjöström, Stensjön, Yaasimin Ahmed Yusuf, Bile Abdi, Mohamed Abdirahman Adan, Aref Ahmadi, Bodafors, Daniel Ali.

Industritekniska programmet:

Fuad Farah Abdi, Nassir Mahad Adan, Amin Ahmed, Elias Altun, Felix Anderberg, Malmbäck, Willy Bengtsson, Falkenberg, Emil Hakala, Grimstorp, Awaya Abdirahman Hasan, Forserum, Najmo Muhudin Hassan, Forserum, Svenja Alisson Hoffmann, Malmbäck, Sebastian Wik, Abdinasir Mohamed Yaasir.

Naturvetenskapliga programmet;

Mahmoud Abo Ahmad, Hawo Ahmed, Shamarke Nur Ahmed, Samar Al Issa, Vetlanda, Banin Al-Bahadi, Stockaryd, Mohamed Najda Alnatour, Bodafors, Rima Ainatour, Bodafors, Bianca Elena Asan, Malmbäck, Tilda Blomqvist, Disa Eddin Boubes, Victor Bäckman, Arilan Duna, Adam Enell, Ottilia Gunnarsson, Önnestad, Johanna Hansson Samuelsson,Joel Hedlund, Hovmantorp, Nicole Hellgren Darius, Ally Hultman, Jaafar Ali Jaafar, Isabelle Jacobsson, Ydre, Moa Jansson, Huskvarna, Linda Johansson, Oskarshamn, Erik Käll, Martina Liao, Mariannelund, Axelina Lindgren, Oskar Lindstedt, Forserum, Mohamed Cabirah Mahmed, Jannicke Modig, Fredriksdal, Warda Moso, Mortaza Rasouli, Sävsjö, Erik Runesson, Forserum, Astrid Samuelsson, Albin Sandberg Öien, Vimmerby, Molham Srour Mallah, Lisa Strid, Lina Svensson, Murtadha Talib Abedalsada, Aneby, Ellen Tinnler, Aleksandra Tukajlo, Bodafors, Daniel Undfors, Kaloyan Vachkov, Karlskrona, Elin Valberg, Oscar Wikstrand, Saja Zuod, Anneberg.

Samhällsvetenskapligt program:

Fatima Ahmad, Honas Ali, Linnea Andersson, Tova Annerhult, Mehdi Ashouri,Teo Blazevic, Kajsa Dahlgren, Tranås, Bashar Darmo, Charlie Eisenschmidt, Ebba Eriksson, Mustafa Erkan Mustafa, Brian Evald, Landsbro, Wilma Friberg, Julia Gyllstedt, Alberto Habib, Charbel Paul Habib, Sebastian Habib, Hampus Hilldén, Aram Amir Hussein, Fabian Johansson Hellöre, Göteborg, Zakarias Johansson Vaara, Vera Samir Kaka, Clara Klaesson, Eksjö, Ebba Lindgren, Benjamin Lundquist, Jesper Malmborg, John Newton, Bankeryd, Elma Syla.

Hanna Andersson, Johanna Andersson, Jaycel Vi Aruta, Agnes Augustsson, Lukas Bergström, Steffie Beriteka, Filippa Björk, Liza Blomqvist, Harald Bloom, Diar Deliu, Anneberg, Hanna Elofsson, Cornelia Eriksson, Fredriksdal, Othilia Fritz, Ida Gustafsson, Fredriksdal, Clara Heikkinen, Jacob Hempel, Kitty Hyber, Bodafors, Cajsa Jansson, Emma Martini, Bodafors, Julia Modin, Forserum, Ida Nilsson, Bodafors, Philip Palmqvist, Emilia Prior, Evelin Remse, Tilda Rosenqvist, Bodafors, Saga Samuelsson, Olivia Standler, Stensjön, Emma Svensson, Albina Veseli, Alva Wirzén, Malmbäck, Emelie Åsberg.

Tekniska programmet:

Hashmi Zayna Abas Hasmi, Vetlanda, Laurent Ademaj, Alireza Amiri, Eksjö, Jacob Andlöw, Ludvig Berg, Benjamin Blom, Malin Eriksson, Malmbäck, Anton Fager, Linnéa Gunnarsson, Sävsjö, William Hafströ, Najem Hamo, Vetlanda, Arvid Hedberg, Alma Johansson, Isaac Johansson, Bodafors, Arash Karimi, Hanna Karlsson, Bodafors, Hugo Lindgren, Måns Lundberg, Gabriel Lundegård, Eira Malmkvist, Josefine Maqfari, Forserum, Hassan Mohamed Abdullahi, Forserum, David Nero, Malmbäck, Daniel Nykänen, Johan Persson, Teo Samuelsson, Bodafors, Ronja Sköld, Stensjön, Klara Tengvall.

VVS- och fastighetsprogrammet:

Asterman, Rebecka Blom, Tranås, Emil Magnusson, Solberga, Liam Mlmborg, Malmbäck, Filip Sörmander.

Vård- och omsorgsprogrammet:

Nuro Abdullahi Abdulkadir, Sävsjö, Najah Ahmed Abdullahi, Sävsjö, Rakia Adan, Alice Ahlstedt, Sandsjöfors, Arezo Ahmadi, JolanAhmed Al Jolan, Stockaryd, Anita Aliu, Jessika Bengtsson, Flisby, Muwahib Maxmud Daud, Hampus Fasth, Ydre, Desireé Grönfors, Eksjö, Olivia Hallströn, Tranås, Mariam Abdirizak Ibrahim, Sowda Abdullahi Isse, Mahdi Jafari, Fanny Josefsson, Bodafors, Fadumo Maxamed Macalin, Sabah Mohamed, Sabirin Hassan Mohamed, Forserum, Maureen Nthabose, Fereshte Rezai, Braham Ran Sabeur Braham, Vetlanda, Ida Sandströ, Forserum, Linus Svahn, Ruftitana Tesifa, Tuss Torstensson, Bodafors.