Bygg- och anläggningsprogrammet: Ahnstedt Zier Victor, Andersson Viktor, Axelsson Isac, Blomqvist David, Boberg Simon, Brolin Calle, Candestam Thom, Eriksson Markus, Friman Moa, Halldin Viktor, Hallerboij Jacob, Bergman Hassel Sofia, Honeth Viktor, Hugosson Wilhelm, Hult Claés, Johansson Alexander, Karlsson Hugo, Karlsson Julia, Karlsson Lukas, Karlsson Tim, Kjellflo Alfred, Libert Simon, Lindqvist Emil, Nordström Pontus, Oskarsson Ida, Rinaldo Oskar, Steinwall Max, Stenervik Arvid, von Stöckel Rasmus, Windborg Zetterberg Adam

El- och energiprogrammet: Andersson Albin, Joel, Bergvall, Brindvall Anton, Dahlberg Hugo, Eckerström Jesper, Fransson Erik, Gunnarsson Mattias, Haidari Shafi, Knutsson Elias, Lindahl Alex, Löfqvist Eric, Nilsson Thomas, Roswall Karlsson Jacob, Samuelsson Philip, Seger Simon, Setting Theodor, Swidén Philip, Wramhult David.

Ekonomiprogrammet: Bombier Alma, Borg Emmy, Ek Martin, Fransson Love, Fredriksson Hanna, Friman Linder Therese, Gustavsson Filippa, Götesson Samuel, Hultkvist Oliwer, Husberg Pontus, Johansson Ella, Kadiric Haris, Myrenfeldt Julia, Okanovic Irfan, Sandberg Hilda, Schandersson Petra, Sigfridsson Anton, Starck Fanny, Svahn Amanda, Svahn Hannes, Svensson Emma, Thinggaard Pedersen Cornelia, Alfredsson Johanna, Aronsson Gabriella, Bakhtiar Tawfiq Alan, Carlemar Philip, Claesson Petronella, Conyer Derek, Fransson Julia, Gren Jonathan, Halonen Filip, Henriksson Ida, Hjälmeby Felicia, Karlsson Alfred, Knutsson Jakob, Lindholm Alicia, Lindqvist Linda, Lundell Martin, Molkenthin Inger, Ilse Synnöve, Mutmain Sonia, Nilsson Nordholm Emma, Ostermann Lena, Pettersson Anton, Sandström Erik, Stark Evelina, Ståhl Emma, Stålhand Wilma, Wågesson Ida.

Annons

Estetiska programmet: Edman Ljung Timjan, Neljesjö Rebecca, Rudvall Ida, Thörn Alex, Walter Ellen

Fordons- och transportprogrammet : Andersson Albin, Arvidsson Rickard, Peroti Björlin Daniel, Koch Julia, Nikolausson Noah, Stjernfeldt Salla William, Strauss Eriks, Teglert Simon.

Yrkesintroduktion mot Fordons- och transportprogrammet: Starck Olle. Handels- och administrationsprogrammet : Acar Eren, Bergkvist Felix, Brattfors Sebastian, Böhlin Emil, Creutz Linnéa, Engdahl Erik, Fasth Tiffanie, Fors Axel, Fransson Emma, Granbacke Mikael, Gustafsson Wilma, Janér Christian, Johansson Ludwig, Karlsson Johannes, Lagerqvist Elias, Lagerqvist Lovisa, Lund Jacob, Lundgren Samuelsson Tilde, Radojcic Elfa, Rundqvist Amanda, Swedkarl Alexander, Thomsen Oscar, Åberg Hanna.

Hantverksprogrammet : Andersson Gürtler Lovisa, Aspegren Lovisa, Borg Frida, Green Hannah, Lenegård My, Abuabed Maryam.

Industritekniska programmet: Berg Elias, Claesson Mathias, Erdeberg Albin, Hag Oliver, Holmberg Felicia, Idemark Jonathan, Kabell-Kjaer Adam, Karlsson Simon, Lönn Alexander, Niklasson Simon, Petersson Simon, Svensson Oskar.

Yrkesintroduktion mot Industritekniska programmet: Al-Sadoon Arif

Naturvetenskapsprogrammet: Abo Abed Noor, Abo Hashem Mouna, Al-Shalabi Shaima, Alhasan Reem, Ali Omar Khaled, Bjelkered Ella, Conradsson Johan, Eknäs Maja, Eliasson Hilda, Gustavsson Ludwig, Hassan Rose Tariq, Heindorff Mathilda, Johannisson Arvid, Johansson Philip, Karlsson Lowisa, Lager Nathalie, Mahmutovic Medina, Norrlin Ingrid, Rahmani Fatemah, Rask Joel, Svensson Amanda, Törnquist Elin, Ytterell Olivia.

Restaurang- och livsmedelsprogrammet: Dahlberg Simon, Eriksson Natalie, Filipsson Linus, Gunnarsson Lisa, Ivarsson Mikaela, Jonsson Filippa, Lundqvist Hård Philip, Rytting Ebba, Saviluoto Maya.

Samhällsvetenskapsprogrammet: Omerhodzic Brenoli Mirsela, Broqvist Ellen, Einarsson Linn, Ferm Hilda, Frödeberg Olivia, Granlöf Ebba, Gustafsson Hannah, Johansson Sara, Karlsson Bohman Amanda, Lindström Sanna, Ljunggren Agnes, Lobsien Alicia, Malkic Sejla, Olausson Emilia, Olausson Wilma, Persson Elin, Robertsson Elin, Saari Cornelia, Sigurd Elsa, Strand Maja, Uebel Julia, Al Bardaweel Khitam, Al-Sadoon Ranin, Brorsson Elin, Colliander-Nelson Arwid, Franca Malin, Ivarsson Petronella, Johansson Rasmus, Kanbar Yara, Lapchenko Polina, Petersson Liam, Ram-In Kitiya Vivian, Sinsek Cornelia, Songsiri Vicke.

Teknikprogrammet: Bergholm Isak, Carlemar Ludvig, Carlsén Alexander, Freudendal Simon, Gunnarsson Edvin, Höglin Forsberg Edvin, Ivarsson Casper, Johansson Maja, Karlberg Filip, Karlkvist Daniel, Karlsson Arvid, Karlsson Isak, Karlsson Julia, Schulze Felix, Simonsson Robin, Svensson Karl, Ahlqvist Henrik, Ajkunic Sajra, Arvidsson Lars, Bengtsson Anton, Blomberg Anton, Faris Ali Ali, Gylseth May Venke, Hagatulah Naif, Hultgren Guterstam Ida, Lamngam Emma, Ljung Susanna, Merkert Alice, Muriqi Arianit, Norresjö Erik, Ottosson Isak, Persson Alexandra, Rosander Fanny, Samuelsson Aljona, Sand Philip, Svensson Jesper, Tönnies Hampus, Ulfsson Robert.

VVS- och fastighetsprogrammet: Bergqvist Alexander, Blomqvist Lukas, Davidsson Johan, Hallonblad Robin, Jonsson Anton, Kamali Aliasghar, Klint Vilhelm

Vård- och omsorgsprogrammet: Al-Milhim Mariyam, Alpliden Elina, Andersson Jennifer, Aspegren Evelina, Bergdahl Mimmi, Berisha Arbnora, Forsström Emilia, Joudah Ayyan, Kabell-Kjaer Elisabeth, Karupovic Melissa, Klasson Cassandra, Lia Ida, Ljungberg Lisa, Moheb Mursal, Nilsson Kelly, Nimmersjö Lydia, Nylin Elsa, Rahimi Hossein, Rezai Samira, Stolpe Sara, Toropainen Alexsandra, Zachrisson Joseph.

Introduktionsprogram: Rutgersson Fröding Viking. Programmet för administration, handel och varuhantering: Alm Tobias, Åverling Hanna. Programmet för fastighet, anläggning och byggnation: Johansson Oscar.

Programmet för hotell, restaurang och bageri: Landegren Carl-Henrik, Larsson Gravitis Carina. Individuella program: Govori Elona, Habbe Maja, Johansson Angelica, Mauritzon Samuel, Tahirsylaj Florian.