LÄS ÄVEN: Hela listan: Nya eleverna till Eksjö gymnasium

Bygg- och anläggningsprogrammet, BA:

Carl Davidsson, Tranås, Victor Fors, Aneby, Liam Fyhrlund, Vrigstad, Oliver Isaksson, Bodafors, Kim Johansson, Aneby, Alexander Josefsson, Aneby, Simon Karlström, Hultsfred, Emanuel Rehn, Sävsjö, Loke Samuelsson, Ydre.

Fordons- och transportprogrammet, FT:

Mustafa Albasha, Hjältevad, Klara Amanda Andersson, Hjortsberga, Mattias Andersson, Malmbäck, Mustafa Azizi, Vetlanda, Erik Brome, Sävsjö, Tuva Dahlberg, Stockaryd, Anders Granquist, Norrhult, William Gustafsson, Korsberga, Emil Gustavsson, Flisby, Filip Johansson, Vetlanda, Victoria Johansson, Kisa, Malin Ludvigsson, Aneby, Wilma Lövdahl, Linus Magnusson, Sävsjö, Fabian Nilsson, Tranås, Hugo Nordek, Ormaryd, Hugo Petersson, Nässjö, Hugo Petersson, Flisby, Noah Ranebrand, Tranås, Rebecca Sanfridsson, Sommen, Mattias Stenhag, Korsberga, Linnea Svensson, Landsbro, Johanna Thoresson, Tranås.

Annons

Fordons- och transportprogrammet, FTTRA:

Jesper Ahlstedt, Bodafors, Wilma Alkeberg, Nässjö, David Andersson, Sävsjö, Elliott Angselius, Stensjön, Emil Asp, Nässjö, Emil Bergholm, Nässjö, Linus Friman, Sävsjö, Jens Färjhage, Ramkvilla, Erik Gustafsson, Järnforsen, Noa Gustafsson, Tranås, Hampus Gustavsson, Lizett Gustavsson, Tranås, Viktor Hansson Samuelsson, Nässjö, Olle Helgesson, Vetlanda, Emelie Holmberg, Korsberga, Elsa Hultenius, Forserum, Wiktor Johnsson, Nässjö, Jezzie Jönsson, Nässjö, Tilda Karlsson Lantz, Landsbro, Ted Kjell, Sandsjöfors, Celine Lakss, Anneberg, Louise Lindell, Vetlanda, Razmus Malmberg, Vetlanda, Moa Martini, Nässjö, Alex Miledal, Vetlanda, Hamid Reza Rezvani, Tranås, Elias Rudberg, Vetlanda, Josh Skoog, Sävsjö, Alexander Stahlberg, Ydre, Erik Strandberg, Korsberga, Anton Warren, Korsberga, Julia Öder, Ormaryd.

Programinriktat individuellt val - bygg- och anläggningsprogrammet, IMPROBA:

Johan Kjell, Felicia Lindström, Kvillsfors, John Nilsson, Gränna, Mauritz Sköld, Landsbro, Alexander Sundberg, Sävsjö.

Programinriktat individuellt val - fordons- och transportprogrammet, IMPROFT:

Abdullah Albabbili, Tiffane Attheden, Boxholm, Matilda Engström, Vetlanda, Jonathan Fritz, Vrigstad, Rasmus Gustavsson, Hult, Gabriel Karlsson, Tranås, Oscar Karlsson, Stockaryd, Simon Madsen, Sävsjö, Samer Majar Bodafors, Mikaela Svensson, Anneberg.

Yrkesintroduktion - inriktning naturbruksprogrammet skog, IMYRKNB:

Tony Ekholm, Ydre.

Naturbruksprogrammet skog, NBSKO:

Albin Andersson, Sävsjö, Filip Davidsson, lngatorp, Olle Fritzell, Vetlanda, Lucas Johansson, Vetlanda.

Relaterat: Hela listan: Nya eleverna till Eksjö gymnasium